Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de reparatii si intretinere utilaje HORECA
- Număr anunț
- DA21515325
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- FRIGOEXTREM SRL (CUI 36355705)
- Cod CPV
- 50883000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare finală
- 2.000 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 10:12
- Data finalizării
- 26.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.