Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rasad flori
- Număr anunț
- DA23156925
- Autoritate contractantă
- ORAS BUCECEA BOTOSANI (CUI 3643876)
- Furnizor / câștigător
- HEMCINSCHI I ALINA (CUI 35566712)
- Cod CPV
- 03121100-6 · Plante vii, bulbi, radacini, butasi si altoaie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.516 RON
- Valoare atribuită
- 6.516 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 08:47
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2019 08:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.516 RON
din 6.516 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro