Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie produse ntretinere autovehicule din dotarea primariei
- Număr anunț
- DA21905835
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORNU LUNCII (CUI 4441573)
- Furnizor / câștigător
- PETRIMAR OIL-COM SRL (CUI RO7237200)
- Cod CPV
- 09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 886,86 RON
- Valoare atribuită
- 886,86 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 13:13
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
886,86 RON
din 886,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro