Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat
MOTORINA EURO DIESEL si BENZINA FARA PLUMB
- Număr anunț
- DA23171185
- Autoritate contractantă
- COMUNA MEREI (CUI 3662541)
- Furnizor / câștigător
- SC MCM PETROL SRL SRL (CUI RO14179861)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.920,60 RON
- Valoare atribuită
- 4.901,80 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 30.05.2019 09:54
- Termen limită
- 04.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2019 13:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.901,80 RON
din 4.920,60 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 18,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.