Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de deratizare

Număr anunț
DA23170398
Autoritate contractantă
ECOPIATA S.A. IASI (CUI RO27272228)
Furnizor / câștigător
WASVAL SRL (CUI RO17946195)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.029,10 RON
Valoare atribuită
2.029,10 RON
Data publicării
30.05.2019 09:25
Termen limită
04.06.2019 17:00
Data finalizării
30.05.2019 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.029,10 RON

din 2.029,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.