Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii dezinfectie,dezinsectie si deratizare
- Număr anunț
- DA23168138
- Autoritate contractantă
- Comuna Adunati (Consiliul local) (CUI 2843248)
- Furnizor / câștigător
- PAXTON ELECTRIC SRL (CUI 15608503)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 877,50 RON
- Valoare atribuită
- 877,50 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 16:16
- Termen limită
- 04.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2019 08:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
877,50 RON
din 877,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro