Ofertă acceptată Cumpărare directă

BRICHETE LEMN ESENTA TARE

Număr anunț
DA23166658
Autoritate contractantă
COMUNA VALIUG (CUI 3227297)
Furnizor / câștigător
SEMISLEND COMPANY SRL (CUI 4120719)
Cod CPV
09111400-4 · Combustibili pe baza de lemn (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.016,81 RON
Valoare atribuită
2.016,81 RON
Data publicării
29.05.2019 14:56
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.016,81 RON

din 2.016,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.