Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii curăţat ferestre Tribunalul Boşani cu alpinisti utilitari

Număr anunț
DA23166288
Autoritate contractantă
Tribunalul Botosani (CUI 4557919)
Furnizor / câștigător
Vertical Alpin BL SRL-D (CUI 36944565)
Cod CPV
90911300-9 · Servicii de curatare a ferestrelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.440 RON
Valoare atribuită
1.520 RON
Data publicării
29.05.2019 14:41
Termen limită
04.06.2019 17:00
Data finalizării
30.05.2019 15:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.520 RON

din 1.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.