Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vanzare Combustibili

Număr anunț
DA23159965
Autoritate contractantă
Comuna Obirsia Closani (Primaria com. Obirsia Closani) (CUI 7536910)
Furnizor / câștigător
TRIION-CONSTRUCT SRL (CUI RO21031441)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.907,57 RON
Valoare atribuită
8.907,57 RON
Data publicării
29.05.2019 10:45
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.907,57 RON

din 8.907,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.