Ofertă acceptată Cumpărare directă

AUTOGAZ - GPL - CL

Număr anunț
DA23158923
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
Furnizor / câștigător
ICOM OIL SRL (CUI RO11158953)
Cod CPV
09120000-6 · Combustibili gazosi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42,48 RON
Valoare atribuită
42,48 RON
Data publicării
29.05.2019 10:06
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 12:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42,48 RON

din 42,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.