Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,8% sub estimat
Carburant pe baza de carduri de credit
- Număr anunț
- DA23158810
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129.995,32 RON
- Valoare atribuită
- 128.949,08 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 29.05.2019 10:02
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2019 10:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
128.949,08 RON
din 129.995,32 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 1.046,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.