Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLORURA DE SODIU 0,9%, flacon PE (Ecoflac Plus) 1000 ml cu dublu port de administrare 3642527

Număr anunț
DA23171911
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33621400-3 · Substituenti de plasma sanguina si solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
340 RON
Valoare atribuită
340 RON
Data publicării
30.05.2019 10:19
Termen limită
04.06.2019 17:00
Data finalizării
30.05.2019 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

340 RON

din 340 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.