Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pliante pentru promovare CRFPA MURES
- Număr anunț
- DA23169848
- Autoritate contractantă
- CENTRUL REGIONAL DE FORMARE PROFESIONALA A ADULTILOR TARGU MURES (CUI 23499040)
- Furnizor / câștigător
- WORLD CENTER SRL (CUI RO18247837)
- Cod CPV
- 22140000-3 · Pliante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.150 RON
- Valoare atribuită
- 1.150 RON
- Data publicării
- 30.05.2019 08:59
- Termen limită
- 04.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2019 09:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.150 RON
din 1.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro