Ofertă acceptată Cumpărare directă

consumabile medicale

Număr anunț
DA23166672
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MITROPOLITUL DOSOFTEI (CUI 30625672)
Furnizor / câștigător
ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60,65 RON
Valoare atribuită
60,65 RON
Data publicării
29.05.2019 14:56
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 15:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60,65 RON

din 60,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.