Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AMINOVEN 10%+intralipid
- Număr anunț
- DA23164248
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Iasi (CUI 4541262)
- Furnizor / câștigător
- FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI RO3391027)
- Cod CPV
- 33621400-3 · Substituenti de plasma sanguina si solutii pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 587,67 RON
- Valoare atribuită
- 587,67 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 13:26
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2019 12:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
587,67 RON
din 587,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro