Ofertă acceptată Cumpărare directă

EXIT CORP EVACURE ILUMINAT 3115

Număr anunț
DA23162212
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC REGELE FERDINAND I (CUI 2491494)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
35111400-9 · Echipament de evacuare in caz de incendiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,50 RON
Valoare atribuită
142,50 RON
Data publicării
29.05.2019 12:01
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
30.05.2019 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142,50 RON

din 142,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.