Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASURATORI IMPAMANTARI SI EMITERE AVIZE PRAM

Număr anunț
DA23173243
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.3 PALANCA (CUI 28252776)
Furnizor / câștigător
SERV ELECTRIC NIK INSTAL S.R.L. (CUI 27927743)
Cod CPV
31214120-6 · Intrerupator de impamantare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
30.05.2019 11:07
Termen limită
04.06.2019 17:00
Data finalizării
30.05.2019 23:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.