Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cablu cu senzor pulsoximetru / SpO2 reutilizabil pt monitor Philips Intellivue MP20 MP40 MP60 MP70
- Număr anunț
- DA21555407
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 32581100-0 · Cablu de transmitere a datelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 697,88 RON
- Valoare atribuită
- 697,88 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 12:00
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 06:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
697,88 RON
din 697,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro