Ofertă acceptată Cumpărare directă

URACTIV 21CAPS

Număr anunț
DA21581054
Autoritate contractantă
Centrul de Ingrijire si Asistenta pentru Persoane Adulte cu Handicap Liliesti-Baicoi (CUI 2844057)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
Cod CPV
33641000-5 · Medicamente pentru sistemul genito-urinar si hormoni sexuali (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60 RON
Valoare atribuită
60 RON
Data publicării
26.10.2018 12:40
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 14:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60 RON

din 60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.