Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipamente de protectie-articole de unica folosinta
- Număr anunț
- DA23157541
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA HARGHITA (CUI 4245291)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 122,27 RON
- Valoare atribuită
- 122,27 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 09:16
- Termen limită
- 04.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2019 12:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
122,27 RON
din 122,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro