Ofertă acceptată Cumpărare directă

Humulin R 100UI/ml sol.inj*1fl*10ml F (INSULINE UMANE)-11311

Număr anunț
DA23162709
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33615000-4 · Medicamente pentru diabet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
912,40 RON
Valoare atribuită
912,40 RON
Data publicării
29.05.2019 12:27
Termen limită
04.06.2019 17:00
Data finalizării
30.05.2019 07:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

912,40 RON

din 912,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.