Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SIOFOR COMPR.FILM. 1000MG X 60 - METFORMINUM
- Număr anunț
- DA23155182
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Cronici Siret (CUI 15487479)
- Furnizor / câștigător
- FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI RO3572074)
- Cod CPV
- 33615000-4 · Medicamente pentru diabet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 146,88 RON
- Valoare atribuită
- 146,88 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 15:43
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2019 15:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
146,88 RON
din 146,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro