Ofertă refuzată Cumpărare directă

pachet consumabile

Număr anunț
DA21533206
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII ARON COTRUS CERGAU MARE (CUI 12857526)
Furnizor / câștigător
OTI DISTRIBUTION SIBIU SRL (CUI 16265586)
Cod CPV
33772000-2 · Articole de unica folosinta din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
552,97 RON
Valoare finală
552,97 RON
Data publicării
22.10.2018 14:15
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
27.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.