Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DAS CANTINA PREPARATE DIN CARNE 44648-30.05.2019
- Număr anunț
- DA23174195
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA - PRIMARIA MUNICIPIULUI VASLUI (CUI 34449544)
- Furnizor / câștigător
- SALTEMPO SRL (CUI 3119988)
- Cod CPV
- 15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.636,76 RON
- Valoare atribuită
- 5.636,76 RON
- Data publicării
- 30.05.2019 11:40
- Termen limită
- 04.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2019 15:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.636,76 RON
din 5.636,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro