Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pulpe de pui inferioare - ciocanele refirigerate
- Număr anunț
- DA23166510
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR. 187 (CUI 4340536)
- Furnizor / câștigător
- DIM REAL S.R.L. (CUI RO21409203)
- Cod CPV
- 15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 817,65 RON
- Valoare atribuită
- 817,65 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 14:50
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2019 08:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
817,65 RON
din 817,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro