Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carne de porc

Număr anunț
DA23166265
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL PENTRU COPII CU DEFICIENTE AUDITIVE BUZAU (CUI 4233866)
Furnizor / câștigător
GENERAL AGRO COM SERVICE SRL (CUI RO5288797)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
216 RON
Valoare atribuită
216 RON
Data publicării
29.05.2019 14:40
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

216 RON

din 216 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.