Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stampila Trodat Printy 4913

Număr anunț
DA23169597
Autoritate contractantă
ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
Furnizor / câștigător
EXODOS INTERMED SRL (CUI 22746088)
Cod CPV
30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127,74 RON
Valoare atribuită
127,74 RON
Data publicării
30.05.2019 08:45
Termen limită
04.06.2019 17:00
Data finalizării
30.05.2019 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127,74 RON

din 127,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.