Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCHIMBATOARE DE CALDURA IN PLACI Z3/10-17 P - 418,14 kW

Număr anunț
DA23165294
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT STEP BY STEP (CUI 26691147)
Furnizor / câștigător
CALOR SRL (CUI 3004724)
Cod CPV
39715300-0 · Echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.301,18 RON
Valoare atribuită
4.301,18 RON
Data publicării
29.05.2019 14:03
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.301,18 RON

din 4.301,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.