Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TUB NEON 18W, PHILIPS SNOW WHITE 220 V
- Număr anunț
- DA23149572
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI RO10979365)
- Cod CPV
- 31532910-6 · Tuburi fluorescente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.285 RON
- Valoare atribuită
- 3.285 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 12:07
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2019 12:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.285 RON
din 3.285 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro