Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet produse lactate

Număr anunț
DA23134464
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 18 (CUI 32216127)
Furnizor / câștigător
FIVE CONTINENTS SRL (CUI RO14400295)
Cod CPV
15510000-6 · Lapte si smantana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.427 RON
Valoare atribuită
1.427 RON
Data publicării
27.05.2019 10:25
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
30.05.2019 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.427 RON

din 1.427 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.