Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rulmenți roți Dacia Logan 1,6

Număr anunț
DA21581828
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dealul Spirii" Bucuresti - Ilfov (CUI 33949746)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI RO151836)
Cod CPV
44442000-0 · Rulmenti cu role (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495,82 RON
Valoare atribuită
495,82 RON
Data publicării
26.10.2018 13:12
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 15:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

495,82 RON

din 495,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.