Ofertă acceptată Cumpărare directă

Paste fainoase

Număr anunț
DA23174506
Autoritate contractantă
Primaria Turnu Magurele (CUI 4253731)
Furnizor / câștigător
VASILIADA MARKET SRL (CUI RO28312215)
Cod CPV
15850000-1 · Paste fainoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
192,78 RON
Valoare atribuită
192,78 RON
Data publicării
30.05.2019 11:52
Termen limită
04.06.2019 17:00
Data finalizării
30.05.2019 15:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

192,78 RON

din 192,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.