Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 27,4% sub estimat
paine neagra feliata si produse de patiserie
- Număr anunț
- DA23167096
- Autoritate contractantă
- Colegiul National "Gib Mihaescu" Dragasani (CUI 2574000)
- Furnizor / câștigător
- VEL PITAR SA (CUI RO21229091)
- Cod CPV
- 15812000-3 · Produse de patiserie si de cofetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 774,40 RON
- Valoare atribuită
- 562,40 RON 27,4% sub estimat
- Data publicării
- 29.05.2019 15:15
- Termen limită
- 04.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2019 09:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
562,40 RON
din 774,40 RON estimat
27,4%
Adjudecat la 72,6% din estimat · economie 212 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.