Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MOTOCOASA KAWASAKI TJ45E-X800 PACHET Premium/SRCF CTA
- Număr anunț
- DA23175914
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- COMFOREX IMPEX SRL (CUI RO10294531)
- Cod CPV
- 16310000-1 · Cositoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.865,54 RON
- Valoare atribuită
- 3.865,54 RON
- Data publicării
- 30.05.2019 12:48
- Termen limită
- 04.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2019 12:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.865,54 RON
din 3.865,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro