Ofertă acceptată Cumpărare directă

ORGANIZARE INTRUNIRE AUTORITIATI LOCALE CRISTIAN - OTTOBRUN

Număr anunț
DA23187593
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Furnizor / câștigător
SPORT BRANDS ARTS SRL (CUI 36336398)
Cod CPV
15894300-4 · Feluri de mancare preparate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.542,90 RON
Valoare atribuită
7.542,90 RON
Data publicării
31.05.2019 12:22
Termen limită
05.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.542,90 RON

din 7.542,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.