Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAIET A5 192 FILE CARTONAT

Număr anunț
DA23169915
Autoritate contractantă
COMUNA SIMIAN (CUI 4550988)
Furnizor / câștigător
ARION SRL (CUI RO1616816)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136,20 RON
Valoare atribuită
136,20 RON
Data publicării
30.05.2019 09:01
Termen limită
04.06.2019 17:00
Data finalizării
30.05.2019 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136,20 RON

din 136,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.