Ofertă acceptată Cumpărare directă

Baton ciocolata AUTENTIC ROM, 30 g; ceai; esente ; fasole uscata; mustar; rosii decojite; Maggi

Număr anunț
DA23178313
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
ROMCONSTANT IMPEX GHEORGHE STEFANICA S.R.L. (CUI RO5351487)
Cod CPV
15842220-0 · Batoane de ciocolata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.612,50 RON
Valoare atribuită
1.612,50 RON
Data publicării
30.05.2019 14:22
Termen limită
05.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 09:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.612,50 RON

din 1.612,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.