Ofertă refuzată Cumpărare directă

Tavita / tavite / renale / uf / unica folosinta

Număr anunț
DA23196831
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI RO23801784)
Cod CPV
39221160-6 · Tavi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300 RON
Valoare finală
330 RON
Data publicării
03.06.2019 11:22
Termen limită
08.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 17:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.