Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE PENTRU INSTALATII SANITARE SI DE INCALZIRE - SGA HUNEDOARA

Număr anunț
DA23194726
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
Furnizor / câștigător
VIDI PROD SERV SRL (CUI RO5184214)
Cod CPV
44161000-6 · Conducte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
742,73 RON
Valoare atribuită
742,73 RON
Data publicării
03.06.2019 10:08
Termen limită
08.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

742,73 RON

din 742,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.