Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ACCESORII/CONSUMABILE HUSQVARNA
- Număr anunț
- DA23194191
- Autoritate contractantă
- ORASUL BALS (CUI 4286437)
- Furnizor / câștigător
- TALVIDIA SRL (CUI RO10296770)
- Cod CPV
- 16820000-9 · Piese pentru utilaje forestiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.986,49 RON
- Valoare atribuită
- 3.986,49 RON
- Data publicării
- 03.06.2019 09:47
- Termen limită
- 08.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 11:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.986,49 RON
din 3.986,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro