Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale intretinere spatii
- Număr anunț
- DA23160090
- Autoritate contractantă
- UM 0466 BUCURESTI (CUI 4204208)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 683,52 RON
- Valoare atribuită
- 683,52 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 10:48
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2019 12:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
683,52 RON
din 683,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro