Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 25,7% sub estimat
Casoleta Sterilizare rotunda cu capac, inox,
- Număr anunț
- DA23191828
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33169300-5 · Tavi cu utilizare chirurgicala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.370 RON
- Valoare atribuită
- 1.018 RON 25,7% sub estimat
- Data publicării
- 02.06.2019 14:15
- Termen limită
- 08.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 17:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.018 RON
din 1.370 RON estimat
25,7%
Adjudecat la 74,3% din estimat · economie 352 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.