Ofertă acceptată
Cumpărare directă
66514110-0 Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Număr anunț
- DA23179686
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Bihor (CUI 4230398)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI RO17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.608,77 RON
- Valoare atribuită
- 7.608,77 RON
- Data publicării
- 30.05.2019 15:18
- Termen limită
- 08.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 13:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.608,77 RON
din 7.608,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro