Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ADJUVANT PENTRU SPALAREA HAINELOR, PE BAZA DE INALBITOR CU CLOR ACTIV ANORGANIC - 3 LAV. BIDON 25 KG
- Număr anunț
- DA23197227
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
- Furnizor / câștigător
- CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI RO32521457)
- Cod CPV
- 24311900-6 · Clor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 879 RON
- Valoare atribuită
- 879 RON
- Data publicării
- 03.06.2019 11:37
- Termen limită
- 08.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 12:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
879 RON
din 879 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro