Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucrari de proiectare constructii civile

Număr anunț
DA21256101
Autoritate contractantă
COMUNA POIANA TEIULUI (PRIMARIA POIANA TEIULUI) (CUI 2614074)
Furnizor / câștigător
BIROU INDIVIDUAL DE ARHITECTURĂ PANAITESCU ADINA (CUI 20278282)
Cod CPV
71250000-5 · Servicii de arhitectura, de inginerie si de masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.362 RON
Valoare finală
11.362 RON
Data publicării
20.09.2018 09:14
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
27.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.