Ofertă acceptată Cumpărare directă

GUM FIX

Număr anunț
DA23196657
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CENTRALA, MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 28978311)
Furnizor / câștigător
ELSTAR GROUP SRL (CUI RO1321890)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54,60 RON
Valoare atribuită
54,60 RON
Data publicării
03.06.2019 11:15
Termen limită
08.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

54,60 RON

din 54,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.