Ofertă acceptată Cumpărare directă

rechizite scolare

Număr anunț
DA23195009
Autoritate contractantă
R2981780 Statiunea de Cercetare - Dezvoltare pentru Pomicultura Constanta
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
Cod CPV
30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
431,95 RON
Valoare atribuită
431,95 RON
Data publicării
03.06.2019 10:17
Termen limită
08.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

431,95 RON

din 431,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.