Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE PAPETARIE, MEMORY STICK KINGSTON 32GB USB 3.0 DATA TRAVELER - BLACK

Număr anunț
DA23194448
Autoritate contractantă
Societatea Nationala a Apelor Minerale (CUI 1590040)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.109,76 RON
Valoare atribuită
2.109,76 RON
Data publicării
03.06.2019 09:56
Termen limită
08.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.109,76 RON

din 2.109,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.