Ofertă refuzată
Cumpărare directă
"Servicii de precolectare, colectare, transport si depozitare deseuri stradale" cf nota 34276/2018
- Număr anunț
- DA21580890
- Autoritate contractantă
- Comuna Selimbar (CUI 4406045)
- Furnizor / câștigător
- SCHUSTER & CO ECOLOGIC S.R.L. (CUI RO4678546)
- Cod CPV
- 90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99.456 RON
- Valoare finală
- 100.800 RON
- Data publicării
- 26.10.2018 12:33
- Termen limită
- 31.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 14:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.