Ofertă acceptată Cumpărare directă

carne

Număr anunț
DA21580203
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
Furnizor / câștigător
PION IMPEX SRL (CUI RO6697870)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
742,08 RON
Valoare atribuită
742,08 RON
Data publicării
26.10.2018 12:07
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

742,08 RON

din 742,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.